תמיכת מחשבים בבית עסק. מה זה ? ואיך זה עובד?

תמיכת מחשבים בבית עסק. מה זה ? ואיך זה עובד?

היום קשה לדמיין משרד שאין בו מחשבים. ובלתי אפשרי לקבל עבודה יציבה וללא הפסקה בלי טיפולים תקופתיים במחשבים. לא כל בית עסק יכול להחזיק מחלקת IT ואפילו איש סיסטם או טכנאי מחשבים יחיד באופן קבוע שאמורים לתמוך חשבים ותוכנה. לכן ברוב המקרים יותר זול ונוח לעביר את התפקיד הזה לחברה חיצונית. לחברה שיש לה צוות מומחים מנוסה בתחום הזה.

תמיכת מחשבים בבית עסק  היא מגוון צעדים מכוונים לטיפולים טכניים במחשבים, בתוכנה וציוד היקפי. התהליך הזה מבטיח טיפול בכל מחשבים, תוכנות וציוד היקפי בבית עסק.  שוק שירותי מחשוב ותמיכת מחשבים הוא ענק. קיימות הרבה חברות שמספקות את השירות הזה בחירים סבירים. למשל החברה שלנו.   ברוב החברות האלה יש צוותים מומחים המנוסים ותוכלו לקבל מהם מענה טוב ומסודר.

מהו התהליך תמיכת מחשבים

  • ביקורת של כל המחשבים וציוד היקפי בעסק ודיאגנוסטיקה מלאה.
  • חיסול כל התקלות הגלויות במחשבים, ציוד רשת וציוד היקפי.
  • הענקת המלצות על מנת שיפור חומרה ותוכנה.
  • הקמת או\ו שיפר הגנת אנטיוירוסים ופריצות.

יתרונות תמיכת מחשבים על ידי חברה חיצונית

בעת חתימת הסכם עבור תמיכת מחשבים אתם מקבלים את השירות באופן קבוע שברוב המקרים יותר חסכוני מאשר גיוס איש סיסטם או טכני מחשבים. אך זה לא מתייחס חברות גדולות בהן עובדים 100 איש ויותר. חברות שמתמחות בתחום הזה תמיד מצוידות ברמה א' שנותן להן יותר אפשרויות בטיפול במחשבים וציוד היקפי.

עוד גורם החשוב מאוד הוא חיסכון בזמנים. כשאתם פונים לחברה חיצונית  אתם מקבלים טיפול מידי בכל הקריאות שלכם על תקלות במחשבים  וציוד היקפי.  בצוות החברה יש מומחים מנוסים ככל התחומים והם יוכלו לעזור לכם כמה שיותר מהר.  אחד מהשירותים הנפוצים מאוד הוא תמיכה מרחוק.  בדרך-כלל  משתמשים בו על מנת לפתור תקלות הקשורות לתוכנות.

דרכי תמיכת מחשבים בבית עסק

יש שתי דרכים לארגן תמיכת מחשבים בבית עסק באופן קבוע:

  • בנק שעותבמסגרת התמיכה הזאת אתם מקבלים כמות שעות מסוימת שתם יכולים להשתמש בהן לפי הצורך. בדרך-כלל השירות בוחרים עסקים קטנים שאין להם צורך קבוע בתמיכת מחשבים ואין להם הרבה וציוד היקפי.
  • תחזוקה שותפת (ריטיינר)במסגרת השירות הזה לקוח משלם חודשי סכום מסוים עבור תמיכת מחשבים. השירות הזה מתאים לחברות בינוניות ולקטנות שכל הפעילותם מבוסס על מחשבים ומערכות מידע. בחברות כאלה קורות כל סוגי תקלות בחומרה ובתוכנה וזה רוע שברוב המקרים אי אפשר להימנע ממנו.

כללימחשוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *