תמיכת מחשבים לעסקים

 תקלות מחשבים בכל בית עסק זה לא חדש, זה מה שקורה יום-יום. חשוב למצוא פתרון וכמובן למצוא השותף הטוב במתן שירות תמיכת מחשבים בבית עסק.

תמיכת מחשבים

תמיכת מחשבים לעסקים זה לא פשוט לכן טוב יותר להעביר  את זה למקצוענים שיעשו את זה בצורה נכונה. חברת גלובוס 2000 כבר במשך שנים רבות מספקת שירות תמיכת מחשבים לעסקים במסגרת התוכנית שירותי מחשוב לעסקים. הלקוחותינו מקבלים חוץ משירות תמיכת מחשבים  לעסקים גם את הספק חומרה ותוכנה אמין שאפשר מקבל ממנו לא רק את ה"ברזל" אלא גם ייעוץ ופתרונות.  אנחנו תמיד מוכנים לעזור לכם בכל סוגי תמיכת מחשבים. בין היתרונות של תמיכת מחשבים לעסקים מגלובוס 2000 אפשר לציין כמה דברים:

  • במקום עובד יחיד אתם מקבלים צוות מומחים כולו
  • אין צורך לשלם מסים, הבראות, חופשי מחלה וכו עבור עובד
  • תשלום סביר. בדרך כלל תשלום חודשי יותר נמוך משכר ממוצע בשוק
  • הודות לצוות שעובד מול לקוחות ניתן להביא פתרונות יותר מהר

אבל יש גם את החסרונות צפויות שביניהם:

  • מנהלים מפחדים מאיבוד שליטה במחלקת IT
  • פחד להיות תלויים בספק שירות
  • פחד הדלפת מידע עסקי

לכן לפני העברת התפקיד הזה צריך לבחור חברה נכונה, אמינה שתוכל להפוך להיות לשותף לזמן ארוך. בין חבילות המנוי שלנו קיימות חבילות שמתאימות לרוב הלקוחות. אך אתם תמיד יכולים להוסיף משהו ספציפי לחוזה. אנחנו לא מגבילים את הלקוחות שלנו ותמיד אפשרי לשנות הסכם באמצע תקופת ההסכם.

מסלולי תמיכת מחשבים לעסקים

כרגיל קיימים שני מסלולים: בנק שעות ותחזוקה שוטפת

במסלול בנק שעות לקוח יכול לבחור כמות שעות מסוים ולהשתמש בהן בעת הצורך. את המסלול הזה בוחרים בדרך-כלל מי שפונה לתמיה פעם בחודש ואין להם הרבה מחשבים במשרד.

במסלול תחזוקה שוטפת לקוח משלם תשלום חודשי מסוים שמבוסס על מספר מחשבים ושרתים במשרד. את המסלול הזה בוחרים מי שיש די הרבה מחשבים ורוצים לקבל שירות מלא. בדף הבית שלנו קיים המחשבון באמצעותו תוכלו לחשב עלות חודשי לתמיכת מחשבים במשרדכם.  להצטרף למשפחת גלובוס 2000 די פשוט, צריך לעבור שני שלבים: לבחור את השירות בו אתם מעוניינים ולפנות לנו. אנחנו תמיד זמינים ותקבלו מענה מסודר.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נעזור לכם ותדעו כל מלה שרציתם לדעת על תמיכת מחשבים.