תחזוקת שרתים

היום בכל הארגונים אפילו קטנים כל הפעילותם מחוברת למחשבים ורשתות מחשוב, ובלב התשתית תמיד נמצאים שרתים שבתפקידם אחסון קבצים ומידע של עסק, שליחת וקבלת מיילים, ניהול רשתות והרשאת גישה בארגונים וכו. לכל בעל עסק חשוב להבין שלביצוע תחזוקת שרתים צריך לגייס חברה נכונה, אמינה, בעלת ניסיון רב, שתוכל לשמור ולחזק את תשתית המחשוב בעסק על מנת לוותר על תקלות ולהבטיח יציבות של כל הפעילות בעסק.

תחזוקת שרתים

תחזוקת שרתים הוא התחום בו חברת גלובוס 2000 מתמחה כבר 21 שנה במתן שירות תחזוקת שרתים הורצים על מערכות הפעלה Windows וגם Linux.

ביכולתנו במשך תקפה קצרה לבצע הקמת שרתים ללקוחותינו על פי הדרישות. ולטפל בהם באורך כל הזמן בו משתפים פעולה.

בעבודתינו אנחנו גם משתמשים במערכות ווירטואליזציה המתקדמות ביותר שנותן לנו אפשרויות מורחבות בהפעלת שרתים.  ומאפשר לנו להביא ללקוח פתרונות במחירים סבירים.  בעבודתינו אנחנו משתמשים במערכות ניטור תשתיות מחשוב שמאפשרות לוותר על הגעת למצבים בהם שרתים לא יוכלו לתפקד.

לקבלת נתונים האחרונים על שרתים אנחנו משתמשים בכל ערוצי תקשורת שאפשר ניתן לשימוש .

תחזוקת שרתים כחלק ממגוון שירותי מחשוב לעסקים שאנחנו מספקים ללקוחות תמיד נמצאת בעדיפויות שלנו כי למרות ששרתים הם המחשבים החזקים במיוחד אבל תכופות מאחסנים בהם מידע רגיש והם הופכים  למטרות רצויות.

קיימות הרבה סכנות שעלולות לגרום לנזקים מטורפים לכל עסק כגון: ווירוסים, התקפות האקרים .צוות המומחים שלנו דואג על אבטחת שרתים בכל הפעילויות המתבצעות על ידיו.

כדי להימנע מכל התקלות וסכנות צריך לבחור את השותף קבוע שיוכל לספק שירות תחזוקת שרתים על בסיס אמינות ויציבות. בשוק הזה ישנן הרבה חברות, אך לא כולן יוכלו להבטיח את זה. את הספק הנכון צריך לבחור בחוכמה ובזהירות. כי ברוב המקרים  בשרתים מריצים שירותים חשובים ורגישים.

אתם תמיד מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מענה. אנחנו נשתדל לענות לכל שאלה שקשורה להקמת, תחזוקת שרתים מכל סוגים.

תקבלו ייעוץ טוב וברור, אנחנו נכוון אתכם ונעזור לכם לבחור חומרה ותוכנה נכונה לפי הצורך. אנחנו מספקים חומרת שרתים ועובדים בשותפות עם רוב היבואנים בישראל.